Raty Santander 10x0% na cały asortyment obowiązują do odwołania!
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2017-04-04

JAKI JEST NAPRAWDĘ NAJNOWSZY TREK FUEL EX?


Fuel EX szybki i niezawodny, sprawdza się na trasach XC oraz w wymagającym technicznie terenie. 130 mm skoku zawieszenia z przodu i z tyłu, 29 lub 27.5 calowe koła oraz sztywna rama dają dużą pewność na wyboistych ścieżkach. Geometria roweru gwarantuje stabilną pozycję, szczególnie na kamienistych zjazdach i podczas pokonywania ostrych zakrętów.


Optymalna długość dolnej rury widełek umożliwia duże skoki przy pokonywaniu przeszkód oraz zarzucanie tyłem roweru w zakrętach. Zastosowanie prostej rury dolnej pozwoliło na najkorzystniejsze rozłożenie materiału i usztywnienie ramy. Trek Fuel EX jest najsztywniejszym rowerem w swojej klasie, dającym pewność i swobodę podczas pokonywania najbardziej wymagających odcinków na trasie.


Teraz uważaj! Strzały lecą prosto w serce! Co może sprawić, że najnowszy Trek Fuel EX stanie na szczycie piramidy Twoich potrzeb? 
Active Braking Pivot - (ABP) - aktywnie działające zawieszenie podczas hamowania.
Knock Block - zintegrowany system zabezpieczenia ramy.
Control Freak - system zarządzania kablami, możliwość wewnętrznego prowadzenia dowolnej kombinacji kabli lub linek hamulców, sztycy regulowanej i przerzutek.
Boost - rozstaw piast: 148 mm tył, 110 mm przód poprawia sztywność koła o 15 %.


Ukłon w stronę Treka za przeciwdziałanie dyskryminacji! Modele Fuel EX dla mężczyzn i specjalnie dopasowane rozmiarem dla kobiet są dostępne w wersji z włókna węglowego, OCLV lub Alpha Platinum Aluminium. Bikerzy i Bikerki mogą korzystać z tych same funkcji i osiągać takie same sukcesy.


To już koniec info o najnowszym rowerze MTB Trek Fuel EX, ale dla Ciebie to dopiero początek! Przełamuj granice i przede wszystkim miej super fun podczas każdej przejażdżki. Do zobaczenia na szlaku!
pixel