Raty Santander 10x0% na cały asortyment obowiązują do odwołania!
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2017-02-25

WSZECHŚWIAT SPRZYJA BIKEROM! BMSBIKE - W SZCZEGÓLNOŚCI!

Możesz uznać, że gadki dotyczące odpowiedniej widoczności rowerzysty na drodze to zwykłe bla, bla, bla. Odpuść sobie i nie czytaj dalej tego tekstu. Nie zaprzeczysz jednak, że świat drogowy zmienia się z korzyścią dla rowerów. Powstają ścieżki rowerowe, specjalnie wydzielone pasy drogowe a my – bike lovers  mamy do dyspozycji spersonalizowane , w zależności od upodobań rowery. Jednym słowem wszechświat nam sprzyja. 
Jedyne o co musimy zadbać to … fun i widoczność na drodze. Co sprawia, że zarówno w dzień, jak i w nocy stajesz się widzialnym dla innych użytkowników ruchu drogowego? Poznaj trzy zasady podstaw świadomości i chwyć bezpieczeństwo w swoje ręce. 1 – zawsze włączone światła
Twierdzenie, że włączone światła mają znaczenie tylko w nocy jest mitem. 80% wypadków na drodze zdarza się w ciągu dnia. Zatem, dzięki włączonym przednim i tylnym światłom do jazdy dziennej łatwiej Cię zauważyć. W BMSBIKE.COM masz do dyspozycji sprawdzone produkty BONTRAGERA światła tylne: FLARE R, FLARE R CITY oraz światła przednie ION 100 R, ION 350, ION 800 R i zasada nr 1- ZAWSZE WŁĄCZONE! 
 2 - Biomechanika czyli wyróżnij ruchome części ciała 
Czułość na ruch biologiczny mamy w instynkcie, jako wypracowaną przez nasz mózg formę obrony. Jak możesz to wykorzystać dla swojego bezpieczeństwa? To proste. Jeżeli zwrócisz skutecznie uwagę na ruchome części ciała, zwiększysz swoją widoczność podczas jazdy o 83%. Posiadasz fluorescencyjną koszulkę ? OK, ale jeżeli chcesz, by inni mogli Cię łatwo rozpoznać podkreśl ruchome części ciała: stopy i nogi. W nocy podkreśl swoje stopy, kostki i nogi za pomocą produktów z elementami odblaskowymi. W dzień noś fluorescencyjne skarpetki, buty, ochraniacze na buty czy ocieplacze. Odpowiednie produkty znajdziesz bez trudu w ofercie BMSBIKE.COM i zasada nr 2-WYRÓŻNIJ RUCHOME CZĘŚCI CIAŁA! 
 3 - Kontrast 
Stwierdzenie, że kolarze stają się dobrze widoczni, kiedy pojawia się słońce w dzień a światło w nocy jest mitem. Widoczność wymaga kontrastu! W dzień sprawdza się odzież w kolorze fluorescencyjnym, który pomaga się wyróżnić. Wykazano, że elementy fluorescencyjne zmniejszają ryzyko wypadku rowerzysty aż o 53%. W nocy wyróżnią Cię elementy odblaskowe, które zwiększają widoczność o 72%. Zatem świeć  i błyszcz z produktami BONTRAGERA:  fluorescencyjną odzieżą, odzieżą odblaskową typu HALO, taśmą odblaskową na kierownicę VELVETRACK, odblaskowymi oponami R3 HARD-CASE LITE. BMSBIKE.COM jest do Twojej dyspozycji a Ty kieruj się zasadą nr 3- kontrast = FLUORESCENCJA W DZIEŃ A ODBLASK W NOCY!
pixel