Raty Santander 10x0% na cały asortyment obowiązują do odwołania!
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2017-03-25

ŻARÓWIASTO I BŁYSZCZĄCO!Masz to szczęście, że jeździsz na rowerze o ludzkiej porze dnia, czyli w tzw. dzień. Super! Polski klimat nie rozpieszcza rowerzystów. Niestety! Mimo dnia, słońca zwykle, jak na lekarstwo. Stosując proste zasady to Ty staniesz się słońcem na drodze widocznym dla innych kierowców. Masz szansę o 83% zmniejszyć ryzyko wypadku. Wchodzisz w to?
Jak poprawić bezpieczeństwo rowerzysty na drodze? Kluczowe pytanie, z którym zmagają się czołowe firmy z branży rowerowej. Rewolucją okazało się zastosowanie fluorescencyjnych kolorów i błyszczących materiałów w odzieży rowerowej. Firma Bontrager poszła na całość. Ubrała rowerzystów „od stóp do głów” stosując zasadę – świeć w dzień, błyszcz w nocy! W ofercie są: fluorescencyjne koszulki i spodenki rowerowe TREK SEGAFREDO- REPLICA oraz SPECTER, kurtki rowerowe SOFTSHELL VELOCIS S1, MERAJ S1 SOFTSHELL (dla kobiet), RACE STROMSHELL, rękawiczki rowerowe HALO GEL, SOLSTICE oraz kaski rowerowe STARVOS MIPS i QUANTUM MIPS.
Doskonałą widoczność zapewni odzież typu HALO uszyta z odblaskowych tkanin z zastosowaniem wzorów kolorystycznych przyciągających wzrok: spodenki i koszulki rowerowe MERAJ, kurtki rowerowe SOFTSHELL MERAJ HALO S1, SOFTSHELL VELOCIS HALO S1.
Statyczna pozycja jadącego kolarza nie sprzyja jego widoczności na drodze. Nasze ssacze mózgi reagują na ruch. W czasie jazdy ruszają się głównie nogi. Jeżeli chcesz by inni mogli zareagować szybko na Twój ruch- podkreśl ruchome części ciała. Wyróżnij się zakładając odpowiednie buty, skarpety, ocieplacze.  Do Twojej dyspozycji są: buty szosowe VELOCIS, SPECTER, XXX LE, skarpety RACE, HALO, ocieplacze na ręce i na kolana VISIBILITY. Spełniają podstawowy warunek: są żarówiaste i mają odblaskowe elementy. Szerokiej i bezpiecznej drogi!
pixel