Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Jak przekonać dziecko do jazdy na rowerze?

Jazda na rowerze to jedna z najbardziej popularnych form aktywności fizycznej, zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Dla najmłodszych stanowi doskonałą okazję do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, rozwijania umiejętności motorycznych oraz nawiązywania nowych znajomości. Warto więc zadbać o to, aby nasze pociechy również zapałały miłością do tego sportu. W niniejszym artykule przedstawiamy kilka sprawdzonych na to sposobów!

Czytaj więcej
Czy rowery elektryczne stanowią przyszłość jednośladów?

Kwestia dotycząca użytkowania rowerów elektrycznych zyskuje na znaczeniu w kontekście rosnącej świadomości ekologicznej oraz poszukiwania alternatywnych rozwiązań transportowych. W ostatnich latach rowery elektryczne zyskały na popularności zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Przeanalizujmy zatem, jakie zalety niesie ze sobą korzystanie z tego rodzaju pojazdów oraz jakie są perspektywy ich rozwoju.

Czytaj więcej
Dlaczego jazda na rowerze to dobra rozrywka dla kobiet?
Jazda na rowerze to nie tylko przyjemna forma spędzania wolnego czasu, ale także sposób na poprawę kondycji fizycznej i psychicznej. Po jednoślady coraz częściej sięgają także kobiety. Jeśli jeszcze wzbraniasz się przed jazdą na rowerze, sprawdź, dlaczego szybko może stać się ona Twoją ulubioną rozrywką!
Czytaj więcej
Jakie rowery najlepiej łączą cechy rowerów szosowych i górskich?

Na rynku znajdziesz modele rowerów dostosowane do jazdy po asfalcie, gruncie, górach, jak i spokojnego poruszania się po mieście. Coraz więcej osób poszukuje jednak modeli, które pozwolą im na komfortową jazdę w każdych warunkach. Jakie rowery najlepiej sprawdzą się dla amatorów zarówno górskich, jak i szosowych wycieczek?

Czytaj więcej
pixel