Raty Santander 10x0% na cały asortyment obowiązują do odwołania!
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2021-02-09

GORĄCE INFO

Kask Starvos WaveCel w setce najlepszych!

Bicycling Magazine opublikował wyniki rankingu w kategorii „Sprzęt Roku”. Kask szosowy Bontrager Starvos wyposażony w najnowocześniejszą technologię ochrony WaveCel znalazł się w setce najlepszych produktów rowerowych roku 2020.

WaveCel, nowoczesna technologia użyta w kaskach zapobiega wstrząśnieniu mózgu w prawie 99 przypadkach na 100 typowych wypadków z udziałem rowerzystów.

Misternie opracowaną technologię przygotował zespół lekarzy, naukowców i inżynierów. Naukowy Team Bontrager zainspirowała koncepcja urazu mózgu poprzez skręcanie.

Komórki WaveCel to trójwymiarowy materiał, który podczas uderzenia zgniata się, potem fałduje i składa. Kask obraca się sam i nie przekazuje rotacji na głowę. Pochłania siłę uderzenia kątowego zanim ona ugodzi Twój mózg.

Standardowe kaski piankowe zmniejszają ryzyko wstrząśnienia mózgu o około 53%. Gdy jedziesz w kasku WaveCel, ryzyko wystąpienia takiego urazu spada do zaledwie 1,2%.

Uniwersalny Starvos WaveCel zadowoli rowerzystów ceniących sobie wydajną i bezpieczną jazdę. Szeroka rozpiętość rozmiarów, od XS do XL, gwarantuje precyzyjne dopasowanie. Twój stopień zaawansowania w kolarstwo naprawdę nie ma tu znaczenia.

Jak wszystkie kaski Bontrager, Starvos WaveCel obejmuje gwarancja bezpłatnej wymiany w razie kolizji ważna jeden rok od daty zakupu.

Zespół testujący Bicycling Magazine to redaktorzy, fotograficy, kamerzyści, olimpijczycy, mechanicy codziennie dojeżdżający do pracy rowerem, zawodowi kolarze. Wszystkich łączy 100%:

  • 100% rowerowej pasji
  • 100% obsesji na punkcie znajdowania, oceniania i recenzowania najlepszego sprzętu w kategoriach: Rowery Roku, Sprzęt Roku
  • 100% jawności

 

 

Zespół testuje sprzęty w naturalnych warunkach, które są odbiciem sposobu, w jaki Ty ich używasz.

Przesłanie testowania jest niezmienne od 60 lat: wskazać odpowiedni sprzęt, abyś nie musiał przeżywać frustracji i wydawać niepotrzebnie pieniędzy na niewłaściwy produkt.

 

pixel