Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Metody dostawy

Sklep bmsbike.com oferuje wiele metod dostaw.

Poniżej przedstawiamy szczegółową rozpiskę wszystkich form dostaw, które są dostępne podczas zakupów w naszym sklepie.

ORLEN Paczka:

Dzięki tej metodzie dostawy możesz zamówić produkt z naszego sklepu do ponad 10 000 punktów odbioru, w tym także do stacji benzynowych ORLEN. Jeśli jest Ci do nich po drodze bardziej niż w przypadku InPosta i DPD - serdecznie polecamy tą metodę dostawy. Tak jak w przypadku usługi InPost Twoje zamówienie w większości sytuacji dotrze już na następny dzień, abyś nie Ty nie musiał niczym się martwić. Również tak jak w przypadku dostawy do Paczkomatu InPost ta forma dostawy również jest darmowa od całkowitej kwoty zamówienia przekraczającej 50 złotych (należy jednak pamiętać, że niektóre produkty nie zmieszczą się do automatów paczkowych ORLEN Paczka, w związku z czym nie będzie można zamówić ich z tą metodą dostawy)!

InPost:

- Paczkomaty InPost - najpopularniejsza metoda dostawy w naszym sklepie. Bezpiecznie, tanio, a przede wszystkim szybko - właśnie to wyróżnia dostawę przez Paczkomaty InPost, których w Polce jest już ponad 20 tysięcy! Dodatkowo w naszym sklepie ta metoda jest zupełnie za darmo, jeśli łączna wartość kupowanych produktów przekroczy 50 złotych (dotyczy to jedynie towarów o gabarytach spełniających wymogi firmy InPost dla rozmiarów paczek w Paczkomatach);

- kurier InPost - kolejna popularna metoda dostawy, dzięki której szybko i sprawnie paczka trafi do celu. Jeśli nie możesz lub nie chcesz wybierać się na wycieczkę do Paczkomatu - kurier InPost będzie świetnym zamiennikiem. Równie szybko przesyłka zostanie dostarczona, tylko w tym przypadku pod same drzwi. Na dodatek już od łącznej kwoty 180 złotych za zakup w naszym sklepie ta metoda dostawy będzie również za darmo!

DPD:

- kurier DPD - niezawodny i niedługi czas dostawy zagwarantuje satysfakcję po odebraniu przesyłki. Taka właśnie jest metoda dostawy przez kuriera DPD. Jeśli coś nie może zostać przewiezione przez InPost to DPD wchodzi na pierwszy plan i przejmuję inicjatywę. Do tego każdy rower ma zapewnioną darmową wysyłkę tą formą dostawy!

Dostawa rowerów:

- rower wyregulowany (złożony w 90 procentach) - ta metoda dostawy przysługuje każdemu rowerowi dostępnemu w naszym sklepie! Bez względu na cenę, gabaryty, czy skomplikowanie - ta metoda dostawy zawsze będzie darmowa. Aby bezpiecznie i szybko dostarczyć dobrze zabezpieczony rower wykorzystamy niezawodną metodę dostawy kurierem DPD, aby praktycznie złożony rower przyjechał szybko i bez szwanku;

- rower w 100 procentach złożony - w tym wypadku nic nie trzeba dopowiadać. Jeśli kiedykolwiek przy zakupie roweru metoda ta zostanie wybrana, dołożymy wszelkich starań, aby rower od razu po rozpakowaniu był gotowy do jazdy*. W tym wypadku rower, po złożeniu, wyślemy firmą spedycyjną Spedimex, która w akceptowalnym czasie (za względu na specyfikę firm spedycyjnych czas dostawy może być wydłużony o kilka dni względem innych metod dostawy) dostarczy rower w miejsce z którego od razu możesz zacząć swój kolejny wyścig! Jeśli chcesz cieszyć się jazdą na rowerze od chwili jego rozpakowania to nie czekaj - już teraz zamów rower z tą opcją wysyłki!

Słowa końcowe

Dziękujemy za przeczytanie powyższych informacji. Jeśli w trakcie pojawiły się wątpliwości lub jakiekolwiek pytania, lub po prostu masz ochotę się z nami skontaktować - nasz numer telefonu i adres e-mail widoczne na stronie głównej są zawsze do Twojej dyspozycji (oczywiście w godzinach pracy sklepów).

Powodzenia na rowerowych szlakach!

* - nie dotyczy to rowerów z kierownicą szerszą od rozmiarów kartonu (w takiej sytuacji jedyne co będzie trzeba zrobić to przekręcić kierownicę)

pixel