Raty Santander 10x0% na cały asortyment obowiązują do odwołania!
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Metody dostawy

Sklep bmsbike.com oferuje wiele metod dostaw.

Poniżej przedstawiamy szczegółową rozpiskę wszystkich form dostawy, które są dostępne do wyboru podczas zakupów w naszym sklepie. Przy każdym produkcie można szczegółowo zapoznać się z aktywnymi dla niego formami dostawy po kliknięciu w napis obok ceny, poprzedzony ikoną .

InPost:

- Paczkomaty InPost - najpopularniejsza metoda dostawy w naszym sklepie. Bezpiecznie, tanio, a przede wszystkim szybko - właśnie to wyróżnia dostawę poprzez Paczkomaty InPost, których w Polce jest już ponad 20 tysięcy! Dodatkowo w naszym sklepie metoda dostawy ta jest zupełnie darmowa, jeśli łączna wartość kupowanych produktów przekroczy 50 złotych (dotyczy to jedynie zamówień o gabarytach spełniających wymogi firmy InPost dla rozmiarów paczek w Paczkomatach);

- kurier InPost - kolejna popularna metoda dostawy, dzięki której szybko i sprawnie paczka trafi do celu. Jeśli nie możesz lub nie chcesz wybierać się na wycieczkę do Paczkomatu - kurier InPost będzie świetnym zamiennikiem. Równie szybko przesyłka zostanie dostarczona, tylko w tym przypadku pod same drzwi. Na dodatek już od łącznej kwoty 180 złotych za zakupy w naszym sklepie ta metoda dostawy również będzie za darmo!

DPD:

- kurier DPD - niezawodny i niedługi czas dostawy zagwarantuje satysfakcję po odebraniu przesyłki. Taka właśnie jest metoda dostawy przez kuriera DPD. Jeśli coś nie może zostać przewiezione przez InPost to DPD wchodzi na pierwszy plan i przejmuję inicjatywę. Do tego każdy rower ma zapewnioną darmową wysyłkę tą formą dostawy!

Dostawa rowerów:

- rower wyregulowany (złożony w 90 procentach) - ta metoda dostawy przysługuje każdemu rowerowi dostępnemu w naszym sklepie! Bez względu na cenę, gabaryty, czy skomplikowanie - ta forma dostawy zawsze będzie darmowa. Aby bezpiecznie i szybko dostarczyć dobrze zabezpieczony rower wykorzystujemy dostawę kurierem DPD, aby praktycznie złożony rower przyjechał szybko i bez szwanku (po otrzymaniu roweru, w zależności od jego typu, będzie trzeba przekręcić kierownicę, przykręcić pedały, zamontować przednie koło oraz zamocować sztycę z siodełkiem, do wszystkich tych czynności nie jest potrzebna szczególna wiedza techniczna, a wymagane są jedynie podstawowe narzędzia);

- rower w 100 procentach gotowy do jazdy - w tym wypadku nic nie trzeba dopowiadać. Jeśli kiedykolwiek przy zakupie roweru metoda ta zostanie wybrana, dołożymy wszelkich starań, aby rower od razu po rozpakowaniu był gotowy do jazdy*. W tym wypadku rower, po złożeniu, wyślemy firmą spedycyjną Spedimex, która w akceptowalnym czasie (za względu na specyfikę firm spedycyjnych czas dostawy może być wydłużony o kilka dni względem innych metod dostawy) dostarczy rower w miejsce z którego od razu możesz zacząć swój kolejny wyścig! Jeśli chcesz cieszyć się jazdą na rowerze od chwili jego rozpakowania to nie czekaj - już teraz zamów rower z tą opcją wysyłki!

Słowa końcowe

Dziękujemy za przeczytanie powyższych informacji. Jeśli w trakcie pojawiły się wątpliwości lub jakiekolwiek pytania, lub po prostu masz ochotę się z nami skontaktować - nasz numer telefonu i adres e-mail widoczne na stronie głównej są zawsze do Twojej dyspozycji (oczywiście w godzinach pracy sklepów).

Powodzenia na rowerowych szlakach!

* - nie dotyczy to rowerów z kierownicą szerszą od rozmiarów kartonu (w takiej sytuacji jedyne co będzie trzeba zrobić to przekręcić kierownicę)

pixel