Raty Santander 10x0% na cały asortyment obowiązują do odwołania!
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Program lojalnościowy

lojalnosciowy

 

 

 

1. Zbieraj punkty

Każde wydane 20zł to 1 punkt!

 lojalnosciowy 2

 

 

 

2. Odbieraj zniżki

Każdy 1 punkt to 1zł zniżki.

 


 

ZASADY PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO:

 

1. Każde wydane 20zł to 1 punkt dopisany do konta

2. Każdy 1 punkt to 1 złotówka obniżająca wartość zamówienia

3. Punkty zbierać może tylko osoba zalogowana

4. W przypadku zwrotu towaru punkty za ten towar zostaną cofnięte

5. Punkty ważne są bezterminowo

 


 

REGULAMIN

Programu lojalnościowegoI. Informacje na temat Organizatora

Organizatorem programu jest "BIKE MULTI-SPORT" Marek Gąsior. z siedzibą przy ul. Rzemieślniczej 6, 72-100 Goleniów, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem NIP 8561025734. Program jest prowadzony przez sklep internetowy bmsbike.com.

II. Słowniczek użytych pojęć:

Program – Program lojalnościowy prowadzony przez "BIKE MULTI-SPORT" Marek Gąsior

Uczestnik – osoba pełnoletnia – klient. Klient musi dokonać rejestracji konta na stronie bmsbike.com w celu zbierania punktów. Po rejestracji uczestnik może sprawdzić transakcje, których dokonał oraz stan punktów na swoim koncie.

III. Postanowienia ogólne

Regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w Programie. Uczestnik oświadcza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem i że go akceptuje poprzez rejestrację na stronie sklepu bmsbike.com.

IV. Warunki udziału w Programie

Uczestnikiem Programu może być wyłącznie pełnoletnia osoba. Wszystkie czynności związane ze sprawdzaniem stanu konta Uczestnik dokonuje przez przeglądarkę internetową w sklepie internetowym bmsbike.com. Akumulacja punktów odbywa się poprzez dokonywanie zakupów w sklepie internetowym bmsbike.com. Za każde wydane 20 PLN podczas zakupów klient otrzymuje 1 punkt. Punkty zostaną naliczone w ciągu 24 godzin od zrealizowania zamówienia i ważne będą bezterminowo. W przypadku zwrotu towaru przez Uczestnika punkty naliczone za ten towar zostaną cofnięte z jego konta. Jeżeli między naliczeniem punktów za zamówienie a odjęciem punktów za zwrot tego zamówienia nastąpiło wydanie przez Uczestnika punktów z tego zamówienia na kolejne zamówienie, zwrot zostanie pomniejszony o wartość wydanych przez Uczestnika punktów.

V. Wymiana punktów

Uczestnik może wymieniać zgromadzone punkty na zniżki w rozliczeniu 1 punkt = 1 złotówka. Uczestnik podczas składania zamówienia może wykorzystać punkty zgromadzone na koncie poprzez wymianę ich w koszyku w sekcji "Wymień punkty na rabat". Po wymianie punkty zostaną odjęte z konta Uczestnika. W przypadku anulowania zamówienia przez sklep w skutek braku towaru nastąpi zwrot punktów na konto Uczestnika.

VI. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Administratorem bazy danych osobowych jest "BIKE MULTI-SPORT" Marek Gąsior. z siedzibą przy ul. Rzemieślniczej, 72-100 Goleniów. Dane osobowe podane przez Uczestnika konkursu, będą przetwarzane w celu organizacji, promocji i przeprowadzenia Konkursu, publikacji informacji o laureatach Konkursu oraz ich prac na stronie internetowej Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych czy w działalności edukacyjno-informacyjnej oraz w mediach w związku z promocją działalności edukacyjnej UODO, a także w celach archiwizacyjnych i rozliczalności wymaganej przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 [1] o ochronie danych osobowych, zwanego dalej RODO,

VII. Postanowienia końcowe

"BIKE MULTI-SPORT" Marek Gąsior zastrzega sobie prawo wyboru produktów objętych programem oraz dokonywania zmian w niniejszym Regulaminie w każdym czasie, gdy ma to na celu usprawnienie lub ulepszenie działania Programu oraz gdy jest niezbędne dla zwiększenia efektywności Programu i realizacji celów, dla których został stworzony. O wszelkich zmianach Uczestnicy będą informowani z odpowiednim wyprzedzeniem. Program obowiązuje przez czas nieokreślony. "BIKE MULTI-SPORT" Marek Gąsior zastrzega sobie prawo jego zawieszenia lub zakończenia w każdym czasie. O zawieszeniu lub zakończeniu Programu Uczestnicy zostaną poinformowani. W przypadku rezygnacji Uczestnika z uczestnictwa w Programie, Uczestnik powinien przesłać oświadczenie o rezygnacji z udziału w Programie drogą mailową na adres bok@bmsbike.com. W zakresie nieuregulowanym postanowieniami niniejszego Regulaminu zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

pixel