Raty Santander 10x0% na cały asortyment obowiązują do odwołania!
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Informacje o sklepie

Cześć. Poznajmy się!

Pasja nie szuka prostych rozwiązań. Pcha na nieznane ścieżki. Przybija piątkę z ryzykiem i z rozsądkiem nie zawsze jej po drodze. Ale z pasją chrupiesz życie, jak soczystą papierówkę.

Zaufaliśmy pasji… bezgranicznie. Marek, były kolarz, właściciel firmy Bike Multi Sport i Marzanna, żona, która nie umiała jeździć na rowerze. Dzisiaj łączy nas nie tylko obrączka. Rodzinne i biznesowe koła napędza rowerowa pasja.

W 2001 r. otwieramy pierwszy, stacjonarny sklep rowerowy Bike Multi Sport w Goleniowie. W 2017 r. świętujemy start drugiego, stacjonarnego sklepu rowerowego Bike Multi Sport w Łobzie, niewielkim miasteczku urokliwej Wysoczyzny Łobeskiej, regionie, który wyjątkowo sprzyja rowerzystom i rowerowaniu.

Rowerowa pasja nie pozwala nam osiąść z pilotem na kanapie. W sferze wirtualnej przestrzeni bmsbike.com zbudowaliśmy trzeci sklep, w którym właśnie jesteś.

Najmłodszym naszym rowerowym projektem jest wypożyczalnia rowerów górskich Bike Mountain Singletrack w Świeradowie - Zdroju. Przetestujesz tu same „rasowe maszyny” MTB. A wśród nich rowerowe Ferrari, najwyższej klasy rowery górskie z elektrycznym wspomaganiem.

Pomagamy sympatykom i pasjonatom, amatorom i zawodowcom, tym, którzy jeżdżą dla zdrowia, dla przygody, dla adrenaliny, lub po prostu do pracy, dobrać odpowiedni rower i dodatki. Służymy naszymi umiejętnościami i profesjonalnym warsztatem, gdy naprawiamy usterki sprzętu oraz konserwujemy go.

Jesteśmy spokojni, że dzięki temu, rowerzyści bezpiecznie mkną po szlakach, zyskują nowych przyjaciół i ładują serca pozytywną energią. Smakują wolność i niezależność, jaką daje rowerowy fun.

Robimy to, ponieważ wierzymy, że za sprawą pasjonatów rowerowania, nasza planeta odzyskuje luz i czyste płuca.

Przecież Rower nie truje! A pasja pozwala Być na Maxa Sobą!

Do zobaczenia na szlaku

Marek i Marzanna z załogą Bike Multi Sport

pixel