Raty Santander 10x0% na cały asortyment obowiązują do odwołania!
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Liv

( ilość produktów: 265 )

MARKA LIV STAWIA KOBIETY NA PIERWSZYM MIEJSCU.

W Liv stawiają kobiety na pierwszym miejscu we wszystkim co robią, w każdej ramie, którą budują, w każdym komponencie, który wykorzystują i we wszystkich akcesoriach, które projektują. Chcą, aby Twoje wrażenia z jazdy były idealne od pierwszej chwili.

DLA KOBIET

100% swoich możliwości wkładają w projektowanie i tworzenie rowerów oraz akcesoriów, jak najlepiej dopasowanych do kobiecych ciał, gwarantujących uzyskiwanie najlepszych osiągów i dających, jak najwięcej frajdy podczas każdej przejażdżki. Zaczynają od danych ale na nich nie poprzestają. Każdą swoją decyzję podejmują z perspektywy kobiety jeżdżącej na rowerze.

PRZEZ KOBIETY

Są marką zarządzaną przez kobiety. To one odgrywają wiodące role we wszystkich kluczowych działach firmy. Są również jedyną marką rowerową dla kobiet, która tworzy swoje rowery we własnym zakresie od początku do końca.

Z KOBIETAMI

Współpracują z zawodniczkami na różnym poziomie zaawansowania, w różnych dyscyplinach, na całym świecie, ponieważ to one pomagają im uczynić ich rowery i całe kolarstwo jeszcze lepszymi.

Rozmiary
Seria
Pokaż tylko
Przedziały cenowe
pixel