Raty Santander 10x0% na cały asortyment obowiązują do odwołania!
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kaski rowerowe

( ilość produktów: 154 )

Kask rowery to podstawowe wyposażenie każdego rowerzysty, które pozwala na bezpieczną jazdę, ponieważ w przypadku wypadku, chroni przed groźnymi urazami głowy. W wielu przypadkach, większość rowerzystów kojarzy ten przedmiot z pierwszymi próbami nauki jazdy, kiedy „dla pewności” ubieramy kask, żeby zapobiec wypadkowi. Jednak mało kto przejmuje się nim, gdy już opanujemy tę sztukę. Z tego też względu oferujemy naszym Klientom bogaty wybór kasków rowerowych Lazer, Uwex, GIRO oraz Giant. Pozwalają one na bezpieczną jazdę na rowerze nie tylko podczas nauki jazdy, ale również są dostosowane dla starszych i doświadczonych użytkowników. O bezpieczeństwo w szczególności powinny zadbać osoby jeżdżące bardziej wyczynowo, po terenach leśnych oraz stromych, gdzie upadek bez kasku może skutkować poważnymi konsekwencjami dla zdrowia, a nawet życia.

Kaski rowerowe dopasowane do wieku rowerzysty

Wiemy, że rowery są popularne wśród różnych grup wiekowych, dlatego w naszej ofercie znajdują się kaski zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych. Różnią się od siebie przede wszystkim rozmiarem, ale również i kształtem oraz kolorystką. Dla najmłodszych użytkowników rowerów proponujemy kaski kolorowe oraz z ciekawym nadrukiem, które są bardziej atrakcyjne dla dzieci pod względem wizualnym. Ponadto warto mieć na uwadze, że wybór kasku do jazdy na rowerze powinien być uzależniony od rodzaju terenu oraz sposobu jazdy. Dlatego też w naszej ofercie znajdują się kaski rowerowe szosowe, miejskie oraz MTB, które przeznaczone są do jazdy wyczynowej na rowerach górskich.

Jeśli szukasz dobrej jakości kasków dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych osób, to z pewnością u nasz znajdziesz odpowiedni model. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą kasków rowerowych oraz akcesoriów do nich przeznaczonych.

 

Rozmiary
  • Kaski
Marka
Seria
Płeć
Pokaż tylko
Przedziały cenowe
pixel