Raty Santander 10x0% na cały asortyment obowiązują do odwołania!
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2017-09-07

ROSCOE – SWOBODA I FUN BEZ PUSTOSZENIA KIESZENI.

 PRAGNIESZ PEWNOŚCI I ZABAWY NA SZLAKU?
POZNAJ NOWY ROWER TREKA ROSCOE. Co rajcuje każdego bikera MTB? Zapewne możliwość jazdy po trudnych szlakach, pokonywanie bardziej lub mniej karkołomnych zjazdów, zdobywanie szczytów po morderczych podjazdach. Lwią część bikerów kręci również…a może przede wszystkim fun.


 Większość rowerzystów poszukujących roweru na trasę, która zapewni im fun nie jest w stanie wydać znacznej sumy pieniędzy na rower z pełnym zawieszeniem. Główna koncepcja, jaka przyświecała konstruktorom Treka podczas tworzenia modelu Roscoe było zapewnienie wszystkim kolarzom uczucia pewności i komfortu znanego z roweru na szlak w prostej niedrogiej konfiguracji hardtail.


 Roscoe zyskał nową ramę ze stopu Alpha Gold Aluminium z dużą zwężoną główką ramy. Rama nie ma amortyzacji.


 Z przodu zamontowano zawieszenie 120 mm, które daje dużo pewności na luźnych, trudnych nawierzchniach. Dodano do niego szeroką kierownicę i mały, krótki wspornik kierownicy, który zapewnia dodatkową dźwignię.


 Jest jeszcze napęd 1x. Jest on trwały, prosty i łatwy w użyciu. 28 - zębowe koło zębate zapewnia szeroki zakres biegów, ale wciąż dostępne są niskie biegi, dzięki którym wjedziesz na każde wzniesienie. Rozstaw tylnej piasty Boost 141 umożliwia zamontowanie dużych opon. Nie wspominając o tym, że szersza piasta oznacza mocniejsze koło.


 Do wszystkich modeli Roscoe można dopasować regulowaną sztycę z linkami prowadzonymi wewnątrz. W niektórych modelach jest ona zamontowana w standardzie.


 Biorąc pod uwagę geometrię Roscoe ma mniejszy kąt główki, niż inne rowery cross cuntry. Dzięki temu na zjazdach po trudnej nawierzchni rower prowadzi się, jak marzenie. Warto przyjrzeć się dolnym rurkom tylnych widełek. Z uwagi na to, że piasty Boost są szersze konstruktorzy mogli skrócić tę tylną część ramy. Co to daje? Zdecydowanie zwiększa możliwość manewrowania rowerem w ciasnych zakrętach. To bardzo znaczące i sprawia dużą różnicę podczas jazdy.


 Prosty zabieg, który wpływa na komfort jazdy to prawie 3 calowe opony zamontowane na szerokich obręczach. Są superstabilne i gwarantują wyjątkową przyczepność. Ta konfiguracja daje niezrównaną pewność, zwłaszcza gdy nawierzchnia na szlaku jest luźna i nieprzyjemna. Chcesz jeździć szybciej? Możesz wymienić szerokie opony 27,5 cala w modelu Roscoe na parę kół 29 cali z oponami o szerokości 2,35 cala. To sprawi, że Roscoe zmieni się w rower odpowiedni na wyścigi.


 Rower dostępny jest w rozszerzonej gamie rozmiarów od XS do XXL. Dostępne są również modele Roscoe dla kobiet.


 Gary Fisher - główny  wynalazca
roweru górskiego, orędownik kół o średnicy 29 cali przedstawiając  Roscoe stwierdził: „Jeżeli chcecie jechać do lasu i bawić się na szlakach bez rozbijania banku, nowy Roscoe to rower, którego szukacie.
Jest pewny, łatwo się prowadzi i zapewnia mnóstwo frajdy.”

pixel