Raty Santander 10x0% na cały asortyment obowiązują do odwołania!
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2021-07-12

ROWEROWY SZPAN CZY ROZSĄDEK

Trenujesz w domu. Promienie słoneczne nie dają po gałach a wiatr nie wyciska łez. Nie musisz ciągle zatrzymywać się, żeby  wydłubać zdradliwe muszki z oczu.

Gdy jednak ruszasz rowerem w naturę, zamiast fundować sobie wyżej wymienione niespodzianki, postaw na komfort i zdrowie.

Wybierz okulary rowerowe z rozsądkiem i pewnością, że sprzedawca na molo, czy deptaku nie mija się z prawdą, kiedy opowiada o zaletach swojego produktu.

Okulary, które wybierzesz mają w 100% chronić Twoje oczy przed szkodliwymi promieniami UVA, UVB, UVC. To podstawa wyboru.

Taka pewność masz, gdy wybierzesz okulary produkowane przez firmy, które od wielu lat służą rowerzystom. Jedną z takich firm jest np. niemiecka firma  UVEX. Od 1930 r. chroni oczy rowerzystów przed ultrafioletem produkując najpierw gogle a potem również okulary.

Zastosowane podczas produkcji nowoczesne technologie chronią oczy i poprawiają komfort widzenia w trudnych warunkach atmosferycznych, czy wymagającym terenie.

Okulary z systemem variomatic nie wymagają wymiennych szybek. Szyby ściemniają się, gdy świeci słońce i jaśnieją, gdy robi się ponuro i szaro.

Variomatic docenią rowerzyści na gravelach, czy rowerach górskich. Soczewki szybko przystosowują się do zmiany otoczenia: ciemny lasy a zaraz potem nasłoneczniona polana. Jedne okulary, jedne soczewki. Przyznasz, że wymienne szybki są tutaj zbędne.

Inne systemy, takie, jak: polaryzacja, colorvision, litemirror, supravision sprawiają, że nawet wielogodzinna jazda na rowerze w palącym słońcu nie popsuje twoich planów ani…Twoich oczu.

Komfortowe unowocześnienia w okularach poprawiają ostrość widzenia. Widzisz wyraźniej, szybciej reagujesz, pewniej i bezpieczniej jedziesz.

Innowacyjne technologie kosztują. Nie zapłacisz za nie 20 zł. Jednak okulary, które posiadają sprzyjające systemy wykorzystasz również podczas joggingu, biegania czy górskich wędrówek.

Wpadaj do sklepu i wybieraj najlepsze okulary dla siebie.

W razie pytań dzwoń, chętnie odpowiemy.

pixel