Raty Santander 10x0% na cały asortyment obowiązują do odwołania!
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Rondo

( ilość produktów: 8 )

Żyją, oddychają i śpią na dwóch kółkach. Ścigają się w każdym sezonie na drogach i poza nimi. Rocznie przejeżdżają tysiące kilometrów. Codziennie dojeżdżają do pracy na rowerach. Nie są jednak zawodowcami. Podziwiają dziedzictwo wielkich tras, ale nie wiedzą, kto obecnie jeździ dla której drużyny.

Założyli Rondo, ponieważ chcieli tworzyć rowery dla prawdziwych kolarzy, takich jak oni, a zapewne i Ty. Dla osób, które nie mają czasu do stracenia na rozmowy, a chcą od razu przejść do sedna. Ludzie, którzy uwielbiają skopać wszystkim tyłki w lokalnych wyścigach, pokonują swój PR na podjazdach, ale także jeżdżą z przyjaciółmi na zrelaksowaną przejażdżkę po szutrze. Założyli Rondo, ponieważ chcieli tworzyć rowery, które są piękne - technicznie i wizualnie. Rowery, które wyróżniają się z tłumu. Założyli RONDO, ponieważ chceili zmienić sposób, w jaki rowery z kierownicą są postrzegane zarówno przez rowerzystów szosowych, jak i górskich. Absolutnie uwielbiają patrzeć na twarze swoich przyjaciół z wyścigów szosowych, kiedy po raz pierwszy uderzają w żwir, absolutnie to kochają. Lub zobacz, jak ich kumple z MTB błyszczą z radości jak dzieci, gdy wsiadają na spadki i jeżdżą na pełnych obrotach po lokalnych szlakach.

Dzięki 15-letniemu doświadczeniu w produkcji motocykli stworzyli nowy zespół, w skład którego wchodzą najlepsi projektanci przemysłowi i graficy, inżynierowie, kierowcy i doświadczeni menedżerowie biznesowi. Oto oni, oto Rondo.

Rozmiary
  • Rowery
Seria
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixel