Raty Santander 10x0% na cały asortyment obowiązują do odwołania!
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Lampki rowerowe

( ilość produktów: 42 )

Oświetlenie rowerowe jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na widoczność rowerzysty w trakcie jazdy, a tym samym na jego bezpieczeństwo. Z tego względu każdy, kto porusza się rowerem, szczególnie po zmroku, powinien posiadać odpowiednie lampki. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór profesjonalnego oświetlenia rowerowego Giant, Bontrager, Mactronic, Lezyne oraz Cateye. Są to najbardziej popularne marki lamp rowerowych, które są przystosowane do rowerów. Produkowane są z odpornych materiałów, dlatego są wytrzymałe na wstrząsy, promieniowanie słoneczne, a niektóre modele są również wodoszczelne.

Sprawdzone rozwiązania

Oświetlenie rowerowe w naszym sklepie dostępne jest w różnych wariantach. Są to między innymi lampki przednie, tylne oraz kompletne zestawy lampek. W zależności od potrzeb oraz preferencji klientów oferujemy produkty o różnym trybie świecenia, od stałego po pulsacyjny i stroboskopowy. Co więcej, dostępne modele oświetlenia rowerowego posiadają zróżnicowaną moc oraz rozproszenie światła, dlatego klienci mogą wybrać model jak najbardziej dopasowany do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo, mając na uwadze różnorodne rodzaje rowerów, do oferty włączyliśmy oświetlenie rowerowe w rozmaitej wielkości, kolorystyce oraz sposobie montażu do roweru.

Nowoczesne oświetlenie rowerowe

Ze względu na ciągły rozwój technologiczny oraz mnogość modeli rowerów, w naszej ofercie znajdują się lampki rowerowe o dodatkowej funkcjonalności oraz wykorzystujące nowoczesne rozwiązania. Przykładowo, regulowany mechanizm do montażu umożliwia umieszczenie lampki na kierownicy oraz ramie o różnych rozmiarach, a nawet na kasku rowerzysty. Dodatkowo niektóre modele lampek posiadają wbudowane akumulatory oraz porty USB, które umożliwiają ładowanie lampek w czasie jazdy.

Oprócz oświetlenia rowerowego dysponujemy również komponentami do gotowych już lampek, takimi jak mocowania, mikropiloty sterujące funkcjami lampek, czy też śruby i zatrzaski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Marka
Seria
Pokaż tylko
Przedziały cenowe
pixel