Raty Santander 10x0% na cały asortyment obowiązują do odwołania!
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Rowery elektryczne

( ilość produktów: 15 )

Rowery elektryczne zrewolucjonizowały rowerowy świat. Wspomagane silnikiem elektrycznym pedałowanie jest mniej męczące, bardziej wydajne i ekscytujące. Trasy, które były do tej pory tylko w zasięgu Twoich marzeń są łatwe do pokonania. Używając różnych trybów wspomagania, wjeżdżasz stromymi ścieżkami prosto na szczyty gór z uśmiechem na twarzy. Jeżeli w jeździe rowerem cenisz sobie nade wszystko przyjemność, jesteś we właściwym miejscu.

W naszym sklepie znajdziesz nowoczesne rowery elektryczne cenionych w świecie rowerowym producentów. Zoptymalizowana geometria, wydajny napęd i niezawodne hamulce tarczowe gwarantują komfort i pełną kontrolę jazdy. Dodatkowo Twój jednoślad możemy doposażyć, montując takie akcesoria rowerowe jak oświetlenie, błotniki, bagażniki, stojak czy koszyczek na bidon.

 

Co wyróżnia jednoślady wspomagane silnikiem elektrycznym?

Rower elektryczny na pierwszy rzut oka nie różni się od tradycyjnego jednośladu. Gdy jednak dobrze się przyjrzysz, zobaczysz akumulator (zwykle zwany baterią), który znajduje się na bagażniku lub na ramie. Coraz częściej lekki litowo-jonowy akumulator schowany jest w dolnej rurze ramy rowerowej. Ma zdolność do gromadzenia i wydatkowania energii. Można go wielokrotnie ładować. Akumulator stanowi centrum zasilania roweru elektrycznego.

Silnik e-roweru może być umiejscowiony w piaście przedniego lub tylnego koła albo centralnie. Choć centralne położenie silnika jest droższym rozwiązaniem, umożliwia optymalne rozłożenie środka ciężkości. Tym samym gwarantuje bezpieczniejszą i bardziej wydajną jazdę szczególnie na nieutwardzonych i stromych nawierzchniach. Włączony silnik uruchamia się, gdy zaczynasz pedałować. Wspomaga Twoją moc w zależności od tego, jaki tryb wspomagania wybierzesz i z jaką siłą pedałujesz. Dozowane wsparcie sięga najczęściej 320- 340% siły, którą wkłada rowerzysta w pedałowanie. Tym sposobem cyklista swobodnie podróżuje, chroniąc mięśnie i stawy przed nadwyrężeniem.

Rower zasilany elektrycznie to doskonałe rozwiązanie dla osób starszych. Korzystając z niego, mogą tak jak inni cieszyć się swobodną jazdą i podróżować do miejsc, do których dotarcie na tradycyjnym rowerze, byłoby znacznie utrudnione.

Rower z elektrycznym wspomaganiem pedałowania to również udogodnienie dla osób po urazach, kontuzjach oraz z przeciwwskazaniami do nadmiernego wysiłku fizycznego.

 

Co zyskasz, kupując u nas rower elektryczny?

Główną zaletą roweru elektrycznego jest to, że nie ma ograniczeń. Służy zarówno osobom cieszącym się zdrowiem, jak i rowerzystom, którzy z powodów medycznych nie mogą jeździć na tradycyjnym rowerze. Jednak jazda rowerem ze wspomaganiem elektrycznym daje o wiele więcej korzyści, z których największe to:

  • podróżowanie po różnych rodzajach dróg oraz trasach rowerowych o najbardziej wymagającej nawierzchni;
  • pokonywanie większej ilości kilometrów i zwiedzania dalszych zakątków, gdy dysponujesz ograniczonym czasem na rowerowe jazdy;
  • wspólne wycieczki rowerowe z grupą przyjaciół, którzy dysponują lepszą kondycją fizyczną od Ciebie;
  • alternatywa dla konwencjonalnych jednośladów – w przypadku osób, które dojeżdżają do pracy, na spotkania służbowe lub na spotkania z przyjaciółmi. Jazda rowerem elektrycznym jest szybsza i umożliwia korzystanie z dróg o różnej nawierzchni, dzięki czemu z łatwością omijasz uliczne korki i punktualnie docierasz na spotkanie. Jazda rowerem elektrycznym jest mniej męcząca, dzięki czemu docierając na umówione miejsce, zachowujesz świeży wygląd;
  • ekonomiczny środek transportu – ładowanie akumulatora o długiej żywotności nie generuje wysokich kosztów;
  • ekologia – jazda rowerem elektrycznym nie powoduje emisji spalin do atmosfery. Cicha praca silnika nie płoszy zwierząt i nie zakłóca spokoju innych użytkowników ścieżek rowerowych.

Jeśli masz ograniczony czas wolny, a komfort jazdy w połączeniu z ciekawością świata jest Ci szczególnie bliski, przetestuj jednoślad wspomagany silnikiem elektrycznym. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Rozmiary
Marka
pixel