Raty Santander 10x0% na cały asortyment obowiązują do odwołania!
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

"FEEL SO ALIVE"

2019-01-30
"FEEL SO ALIVE"

Z LIV…POCZUJ SIĘ, JAK KOBIETA NATURY

„Czy Ty zwariowałaś?! Dopiero co ugotowałam obiad, ogarnęłam chatę i wstawiłam pranie. Niedługo wróci dzieciarnia ze szkoły…i kołomyja od nowa. Padam na twarz. Między powieki wstawię chyba zapałki. Żeby się nie zamykały. A Ty mi mówisz, że na rower, że haust tlenu wolności. Że ja, styrana baba, poczuję się, jak kobieta natury?! Tak so aLIVe?”Wiesz co, słyszałam ten tekst milion razy. A może więcej? W pewnym czasie słyszałam go codziennie. Wypływał z moich ust szeroką rzeką. Zalewał moje ochoty i tęsknoty…za normalnością. Topił w nurcie wiarę, że coś się odmieni.Wtedy nic nie odmieniłam. Dopisywałam nowe, domowe zadania na liście rzeczy koniecznych. Wolałam tulić swoje żale. Pielęgnować swoje racje. Teraz walczę o siebie. Odnajduję moc w rowerowych, nie domowych jazdach. I wiesz co? Po rowerze czuję się młodziej, chudziej i fartowniej.Rower uwodzi. Może właśnie w tej chwili przekabaca Cię na swoją stronę. A może już zbałamucił?Rower, koszulka rowerowa, spodenki z wkładką, skarpetki, kask… Nie masz czasu wymyślać i szukać?  Oszczędź sobie udręki mozolnych poszukiwań. Wiele firm rowerowych dostrzega już, że budowa kobiecego ciała różni się od męskiej rzeźby. Dzisiaj namawiam Cię na siostrę Gianta. Wypróbuj LIV. Skosztuj pierwszą rowerową markę całkowicie oddaną kobietom. 


Koszulka Liv Beliv Luna z długimi rękawami TUTAJNieważne na jakim etapie jesteś. Czy dopiero raczkujesz na rowerze, czy wyjeździłaś już tytuł doktora. Profesora? Hmm? Tę rangę zawsze rezerwują sobie faceci. Niezależnie od umiejętności. Przyznasz mi rację?


Bluza Liv Race Day TUTAJ

Dizajn LIV pokochały fanki szosy, MTB, CX, enduro, czy turystycznych wypraw w nieznane. Profesjonalne zawodniczki, i startujące w wyścigach amatorki, i pasjonatki bajkingu…rowerowego chillout’u.  Koszulka Liv Race Day TUTAJKoszulka Liv Beliv Luna TUTAJ


Podejmujesz ryzyko? Chcesz w końcu zrobić coś wyłącznie dla siebie? Chcesz zmienić coś…cokolwiek w swoim życiu?
  • Rzucić pracę i stać się profesjonalną zawodniczką? 
  • Przestać się mazać i zacząć trenować do najtrudniejszego wyścigu? 
  • Pokazać dzieciakom, że stać Cię na więcej, niż składanie gałganów? 
  • Wylaszczyć górne i dolne golonki? 
  • Wysmuklić biodra i ramiona? 
  • Zobaczyć błysk zazdrości w oczach koleżanek? 
  • Przykuć wzrok facetów, a szczególnie tego jednego? 
  • Rozniecać ogień w sercu i pod nogą?    

A może po prostu kochasz jeździć na rowerze? Bez rzucania pracy. Jak najbardziej mieścisz się w drużynie LIV.  Do tego, wyłącznie na swoich warunkach.


Kamizelka wiatrówka Liv Race Day TUTAJSkarpetki Liv Festa krótkie TUTAJ
  Skarpetki Liv Race Day średnie TUTAJLIV rozumie duszę kobiety. Pozwala nam zaznaczyć indywidualność, ale też przynależność do drużyny. Koszulki rowerowe, bluzy, spodenki zestawiamy według własnych upodobań.
Chustka komin Liv uniwersalny TUTAJ

Bawimy się szperaniem, dobieraniem, kompletowaniem. Nie musimy wyglądać, jak spod jednej sztancy. Różna paleta barw, ale wspólne akcenty kolorystyczne.


Biustonosz sportowy Liv Beyond Seamless TUTAJ

Spodenki Liv Vera bielizna z wkładką TUTAJ


To jak? Wyskakujesz z bamboszy? (uwaga młodsze pokolenie: bambosze to kapcie). Wskakujesz na rower? OK. Zanuć z Anethą Franklin: You make me feel, You make me feel like a natural woman. I co? Świat taki sam? No przecież, ale Twoje serce śpiewa.Zapraszam do sklepu. Na półkach LIV mamy aktualnie 112 produktów. Do koszulek dobierzesz kask, buty, rękawiczki, spodnie do enduro. DLA KOBIET

Bądź na Maxa Sobą!  

Do zobaczenia na szlaku!
 :) Marzanna Gąsior   
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2019
pixel