Raty Santander 10x0% na cały asortyment obowiązują do odwołania!
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

PROJECT ONE – TWÓJ BIKE ONLY ONE!

2017-05-19
PROJECT ONE – TWÓJ BIKE ONLY ONE!

 Tak już z nami bikerami jest. Z jednej strony łączy nas pasja, z drugiej, chcemy zachować swoją indywidualność. Naszą potrzebę odrębności i niepowtarzalności ujawnia najczęściej nasz rower. Zwykle usiłujemy coś w nim zmienić a każda zmiana nadaje mu osobistego charakteru. Przyznasz, że prawdziwa „zabawa” zaczyna się po zakupie roweru. Przebolałeś, że kolor nie ten i pogodziłeś, że taki już zostanie. Jednak okazuje się, że chciałbyś inny wspornik kierownicy, i przydałaby się kaseta 11- 32, i hmm może koła wyższego modelu… 


 Firma Trek, jak już nie raz, zaskakuje niekonwencjonalną dbałością o błogostan bikera. Uruchomiła bowiem Project One – nowatorski program budowy roweru na zamówienie. Umożliwiła każdemu cykliście stworzenie roweru marzeń i co najważniejsze, dokonania zmian w wybranym modelu jeszcze przed zakupem. Program jest prosty a ekscytujące „rasowanie” roweru daje wielką frajdę. Możesz stworzyć swój, absolutnie unikalny rower. Nie ma przeszkód, żebyś posłużył się specjalnym wzorem malowania  Celebración Alberto Contadora dostępnym w modelu Émonda SLR czy Café Racer Domane Johna Degenkolba. 

Zobacz rower Aberto Contador'a
Zobacz rower Johna Degenkolb'a 


 Jak przejść przez program czyli cztery kroki do….nieba. 

Pierwszy krok: zdecyduj się na model roweru. 

Do wyboru masz rowery szosowe: Madone, Domane, Silkue, lub Speed Concept, albo górskie: Superfly, Procaliber lub Fuel FX. 

Drugi krok: wybierz swoją stylistykę. 

Potem już możesz dać upust fantazji (żeby nie rzec szaleństwu) wybierając: swój ulubiony kolor ramy i logo na ramie czy widelcu. Ty decydujesz też, czy kolor ma być matowy, czy połyskliwy. Zarządzasz kolorem i jakością owijek oraz kolorem napisów na kołach. Możesz pójść jeszcze dalej wybierając płomienie, gepardzie cętki lub inny wzór graficzny najlepiej oddający Twoją indywidualność. Na koniec możesz podpisać swój rower mając do wyboru trzy rodzaje czcionki. 

Trzeci krok: wybierz swoje elementy

Zdecyduj, jakie ma być serce roweru, które zwykle spędza sen z powiek, czyli napęd i zawieszenie. Wybierz zestaw kół, opony, kierownicę, uchwyty, wspornik kierownicy, siodło, stery, wspornik siodła. Dodaj koszyki na bidony, licznik na kierownicę. Klikając komunikat „gotowy do jazdy” kończysz personalizację swojego roweru i dowiadujesz się jaka jest szacowana cena Twoich marzeń. Przygotuj się na drobny i krótkotrwały szok. Tak naprawdę, cena odejdzie w niepamięć. Obraz stworzonego przez Ciebie ideału zostanie przed oczami i w sercu. No cóż, odtąd już nic nie będzie takie samo. 

Czwarty i ostatni krok: skontaktuj się z Twoim lokalnym sprzedawcą.

 Być może, pod okiem kompetentnej obsługi dokonasz jeszcze kilku zmian. Na pewno dowiesz się, jak długo masz czekać na swoje cacko. W zależności, czy wybrane przez Ciebie elementy są dostępne „od ręki”, czy też trzeba na nie poczekać. Daj sobie miesiąc cierpliwego oczekiwania. 


 Musisz wiedzieć, że Twój spersonalizowany rower Project One stworzy ręcznie ktoś, kogo pochłonęła Twoja wizja. Ta osoba będzie jedyną na świecie, która pokocha ten rower przed Tobą. Jest tylko pytanie: „Jak to przeżyjesz?” 


Project One

Pokaż więcej wpisów z Maj 2017
pixel