Raty Santander 10x0% na cały asortyment obowiązują do odwołania!
Darmowa dostawa od 50,00 zł

W UŚCISKU BOA - DOŁĄCZ DO DRUŻYNY ZWYCIĘZCÓW!

2017-05-02
W UŚCISKU BOA - DOŁĄCZ DO DRUŻYNY ZWYCIĘZCÓW!

 Buty szosowe z pokrętłem Boa IP1 nowym etapem w Twoim życiu….. o ile pozwolisz sobie na odrobinę luksusu. 


Cóż, nam bikerom bylejakość nie grozi. Chłoniemy nowości branży rowerowej a zastosowane przez firmy nowatorskie i śmiałe rozwiązania natychmiast chcielibyśmy wypróbować „na własnej skórze”. Kupując wymarzone buty szosowe z zapięciem Boa IP1, być może, nie znajdziemy zrozumienia u zwolenników konwencjonalnego życia. Jednak, realizując swoje marzenia podarujemy sobie odrobinę luksusu, na który zasłużyliśmy wieloma godzinami spędzonymi w siodełku. Bez wątpienia! 


 Pokrętło Ip1 Boa firma Bontrager wprowadziła w lekkich butach XXX. Topowy model wyposażony jest w dwa zapięcia Boa dające możliwość naprawdę szczegółowej regulacji dopasowania. Pokrętło Boa działa stopniowo oraz kierunkowo, zarówno przy napinaniu i zwalnianiu. Wykorzystując opcję zwolnienia poprzez pociągnięcie możemy sprawnie i szybko zdjąć buty. Pokrętło jest wygodne, łatwo daje się chwycić nawet w „słuszne” palce. Specjalne, antypoślizgowe wykończenie daje gwarancję, że pewnie i niezawodnie „dokręcimy buta” przed finiszem. 


 Buty szosowe Bontrager XXX- marzenie każdego szosowego „ścigacza”. Kształt inForm Pro charakteryzuje lekko uniesiony przód buta, ergonomia oraz efektywne dopasowanie. Użyte do konstrukcji podeszwy włókno węglowe Platinum Series jest gwarantem najlżejszego i najsztywniejszego spodu buta - indeks sztywności 14/14! Skuteczną wentylację oraz komfortową osłonę stopy daje lekka i wytrzymała wierzchnia warstwa buta wykonana z wysokiej jakości mikrofibry Clarino. Wkładka ergonomiczna inForm zapewnia wygodę i podparcie podczas długich, wyczerpujących dystansów a okładziny pięty zapobiegają jej ślizganiu. 


 Buty szosowe Velocis 


 Buty szosowe damskie Meraj


 Zapięcie Boa w butach szosowych Bontrager XXX zyskało uznanie w świecie kolarskim. Nie powinien dziwić fakt, że zostało przeniesione do dwóch niższych modeli. Szosowe buty męskie Velocis i Specter oraz ich odpowiedniki dla kobiet Meraj i Anara wyposażone są w jedno pokrętło IP1 Boa działające tak samo niezawodnie, jak w modelu XXX.   


 Czy jesteś gotów na nowy etap w swoim życiu? Decyzja, determinacja, dyscyplina i… uścisk Boa IP1, w teraz już Twoich nowych butach szosowych marki Bontrager: XXX, Velocis, Specter, Meraj, Anara zaprowadzi Cię do drużyny zwycięzców. A stanowią ją twardziele, którzy mimo wszystko, nie zapomnieli, jak troszczyć się o siebie.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2017
pixel