Raty Santander 10x0% na cały asortyment obowiązują do odwołania!
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

POWERFLY – MOC ELEKTRYKA, KTÓRA POZWALA CI FRUWAĆ.

2017-08-14
POWERFLY – MOC ELEKTRYKA, KTÓRA POZWALA CI FRUWAĆ.

 Czy nam to się podoba czy nie, rowerowy świat wokół nas się zmienia. Śmiem zaryzykować stwierdzenie, że żaden kolarz nie wozi już zapasowej dętki na szyi i nie ubiera się w „barchanowe” spodenki. Rowery elektryczne wdarły się w naszą rzeczywistość niosąc ze sobą świeżego ducha energii oraz szansę na doznanie zupełnie nowych wrażeń. Zatem, drogi tradycyjny rowerzysto. Schowaj dumę do kieszeni i zaakceptuj to, że rowery elektryczne są wspaniałą opcją dla każdego bikera, nawet dla górskiego. 


 Powerfly to rower przeznaczony do jazdy po górzystym terenie. Choć jest rowerem wspomaganym elektrycznie, Ty pedałując nadal musisz zapracować na zabawę. Przestaniesz pedałować - nici z radochy! Musisz wiedzieć, że system wspomagania zwiększa moc przykładaną do roweru podczas pedałowania. Nie kręcisz korbami - silnik przestaje wspomagać.  Miłośnicy górskich szlaków mogą wybrać pomiędzy Powerfly FS ( w pełni zawieszony) a Powerfly HT (przedni amortyzator). 


 Każdy model Powerfly zaprojektowany jest przez firmę Trek we współpracy z firmą Bosch, w oparciu o system Bosch Performens CX z niewielkim napędem pośrednim pod ramą chronionym osłoną Motor Amor. 


 Zdejmowany akumulator Bosch 500 Wh wkomponowany jest w dolna rurę. Masa akumulatora na dole obniża środek ciężkości, co zdecydowanie wpływa na większą kontrolę nad rowerem, płynniejszą i dynamiczniejszą jazdę. 


 Chcesz komfortowo i skutecznie podjeżdżać a zarazem mieć pewną kontrolę na zjazdach i w zakrętach? Powerfly o skoku 130 mm jest dla Ciebie. Chcesz z absolutną przyjemnością fruwać po trudnych technicznie zjazdach - wybierz Powerfly LT o skoku 150 mm., który daje dodatkowe możliwości. W Powerfly LT znajdziesz autorski amortyzator RE:activ, dostępny wyłącznie w rowerach Treka. Damper powstał we współpracy Treka z Penske Racing Shocks - światowego lidera w projektowaniu specjalnych zawieszeń dla wiodących zespołów Formuły 1. Wdrażać projekt pomogły sztandarowe umysły w projektowaniu zawieszeń, wyszukujące najbardziej intuicyjnie działające technologie zawieszeń dla górskich rowerów: FOX i Rock Shox. RE:activ pozostaje sztywny przy pedałowaniu, ale jednocześnie bez zwłoki zapewnia ugięcie i kontrolę dając Ci pewność. Możesz jechać bez kompromisów a żadna przeszkoda nie wybije Cię z rytmu. 


 Zarówno Powerfly FS jak i LT wyposażone są w ABP: Active Braking Pivot, który zapobiega usztywnianiu zawieszenia podczas hamowania. 


 Co monitoruje pracę wspomagania? Trwały i łatwy w obsłudze kompaktowy wyświetlacz Bosch Purior. Możesz dokonać wyboru wśród 4 trybów pracy, aby uzyskać odpowiednią równowagę pomiędzy mocą a zasięgiem. My sugerujemy inteligentny tryb eMTB - „włącz i zapomnij”. Delektuj się jazdą a eMTB automatycznie dostosuje stopień wspomagania do zmieniającego się terenu. 


 Dalej myślisz, że zbyt poważny z Ciebie kolarz na rower elektryczny, że zaimponuje on tylko rówieśnikom Justina Biebera? Zafunduj sobie przejażdżkę na jednym z nich - na pewno zmienisz zdanie. 

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2017
pixel